1 * hěvzdičkové apartmány v Maishofen

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Maishofen. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů a penzionů přímo ve městě, nebo i v okolí Maishofen, kde najdeme města Schmitten, Zell am See, Viehhofen, Saalfelden am Steinernen Meer a Leogang.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


11 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 11 1 

1. Holiday home Sinnlehen 

Foto: Holiday home Sinnlehen
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
86 %

Holiday home Sinnlehen is situated in Maishofen. This apartment also features free WiFi. This apartment has 4 bedrooms, a living room and a fully equipped kitchen. A TV is offered. Saalbach Hinterglemm is 14 km from the apartment.


2. Holiday home Sinnlehen Sommer 

Foto: Holiday home Sinnlehen Sommer
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
92 %

Holiday home Sinnlehen Sommer is set in Maishofen. This apartment also has free WiFi. The apartment includes 3 bedrooms and a kitchen with a dishwasher and an oven. A TV is offered.


3. Gästehaus Margarethe 

Foto: Gästehaus Margarethe
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
98 %

Located in Maishofen, Gästehaus Margarethe provides accommodation with free WiFi and access to a garden. All units come with a seating area, a sofa, a flat-screen TV and a fully equipped kitchen. There is also a dishwasher, oven and a coffee machine.


4. Apartment Metzger - Steinbock Lodges 

Foto: Apartment Metzger - Steinbock Lodges
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
83 %

Apartment Metzger - Steinbock Lodges is situated in Maishofen. This apartment features accommodation with free WiFi. This apartment is fitted with 1 bedroom, a flat-screen TV, and a kitchen with an oven. The apartment offers a terrace.


5. Biobauerhof Walchengut 

Foto: Biobauerhof Walchengut
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
0 %


6. Apartment Schönblick 5 

Foto: Apartment Schönblick 5
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
94 %

Located in Maishofen in the Salzburg region, Apartment Schönblick 5 has a garden. The accommodation is 15 km from Saalbach Hinterglemm. This apartment is equipped with 2 bedrooms, a TV, and a kitchen. The apartment offers a children's playground.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
osoby0 - 0 EUR za noc

7. Apartment Schmid - Steinbock Lodges 

Foto: Apartment Schmid - Steinbock Lodges
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
81 %

Apartment Schmid se nachází na poklidném místě v obci Maishofen, 1 km od jezera Zeller See, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi připojením, balkonem a malebným výhledem na hory.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
osoby65 - 65 EUR za noc

8. Appartement Herz&Holz 

Foto: Appartement Herz&Holz
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
90 %

Elegantní apartmán Appartement Herz & Holz je zařízen v alpském stylu a nachází se v Maishofenu, 5 km od Zell am See a 10 km od Saalfeldenu, a nabízí zahradu s terasou, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady nebo na hory.

Pokoje

Apartmán
osob177 - 177 EUR za noc

9. Apartment Kozma 

Foto: Apartment Kozma
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
93 %

Apartment Kozma je apartmán situovaný v Maishofenu. Apartment Kozma se nachází 13 km od Saalbachu a otevírá se z něho výhled na hory. Apartment Kozma má jídelní část a kuchyňský kout se sporákem. Nechybí ložní prádlo ani ručníky.


10. Martinsklause 

Foto: Martinsklause
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
97 %

Martinsklause se nachází jen 150 metrů od Zellského jezera a 15 minut jízdy autem od lyžařského areálu Schmittenhöhe. Nabízí prostorný apartmán s výhledem do zahrady a na okolní hory. V zahradě najdete jezírko a zázemí pro grilování.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
osoby56 - 56 EUR za noc
Apartmán se 2 ložnicemi
osoby60 - 80 EUR za noc

11. Haus Burgi 

Foto: Haus Burgi
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
91 %

Haus Burgi sídlí v tradiční alpské budově 1 km od centra Maishofenu. Nabízí zahradu s lehátky, slunečníky a dětským hřištěm a apartmán s bezplatným Wi-Fi a balkonem s výhledem na hory. Zellské jezero leží 7 km daleko.

Pokoje

Apartmán se 2 ložnicemi a balkonem
osob78 - 96 EUR za noc

11 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 11 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: